INFOLINKA----OBJEDNAVKY CEZ TELEFON OD 8.00 D0 19.00 na tel. č.. 0905506888

GUMENÉ NÁSTRAHY - TWISTRE, KOPYTÁ, SMAČKY

REDF BASS smacky ALS smáček 7 cm

Doporučujeme navlékat na streamerový háček a na vlasec navléct 3-5g olůvko průběžně

Cena:
0.46 €
Kúpiť

''SMAČKY'' LASTIA MINNOW 4 cm

Nová umelá nástraha pre ľahkú a ultraľahkú prívlač. Vyrába sa v prírodných odtieňoch, ktoré dokonale napodobňujú rybí poter a malé rybky. Minnow veľkosti 4 cm využijete na lov pstruhov, ostriežov a jalcov. Cena: Sk 58,--/€ 1,93.

Cena:
1.93 €
Kúpiť

''SMAČKY'' LASTIA MINNOW 6 cm

Nová umelá nástraha pre ľahkú a ultraľahkú prívlač. Vyrába sa v prírodných odtieňoch, ktoré dokonale napodobňujú rybí poter a malé rybky. Minnow veľkosti 6 cm využijete na lov pstruhov, zubáčov a jalcov. Cena: Sk 68,--/€ 2,26.

Cena:
2.26 €
Kúpiť

''SMAČKY'' LASTIA MINNOW 9 cm

Nová umelá nástraha pre ľahkú a ultraľahkú prívlač. Vyrába sa v prírodných odtieňoch, ktoré dokonale napodobňujú rybí poter a malé rybky. Minnow veľkosti 9 cm využijete na lov šťúk, zubáčov a sumcov. Cena: Sk 74,--/€ 2,26.

Cena:
2.46 €
Kúpiť

BERKLEY GULP! Alive! Minnow 7,5 cm

GULP! Alive! Minnow je pravdepodobne jedna z najprirodzenejších dostupných nástrah preto, lebo napodobňuje rybky, ktoré sú potravou predátorov v sladkých aj slaných vodách. Ich extrémna jemnosť im umožňuje jedinečne pracovať vo vode. Nástraha je dipovaná Berkley arómou. Cena: Sk 383,50/€ 12,73,

Cena:
12.73 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp mini Eartworms (dážďovka) 2,5 cm

Berkley Gulp! Dážďovka je vynikajúca nástraha, ktorú môžete viacnásobne použiť. Každá dážďovka vylučuje intenzívny pach a má vylepšenú príchuť, čo ju robí neodolateľnou. Nástraha je jemná a veľmi odolná. Vyrába sa ako mini dážďovka a klasická dážďovka. Cena: Sk 221,43/€ 7,35.

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Angle worm

Vyzerá ako živá a správa sa ako živá. A čo je najdôležitejšie, rybám chutí ako živá! Berkley Gulp! Alive! ponúka rybárom ešte účinnejšiu nástrahu na chytanie ich obľúbených druhov rýb. Balené v pohodlných a praktických vedierkách, ktoré uložíte kdekoľvek, či už v člne, alebo v batohu. Každá nástraha je ponorená v silnom atraktante Gulp!, ktorý zvyšuje účinnosť o 20 %. Navyše, ich originálny tvar a chuť sú konzervované na dosiahnutie maximálneho účinku. Cena: Sk 221,43/€ 7,35

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Craw 10 cm

Ráčik vyzerá a chutí presne ako v skutočnosti. Aj dravec jeho chuť ťažko rozozná od skutočného živého ráčika. Je to extrémne reálna nástraha, ktorá simuluje obranný postoj nástrahy. Dipované Berkley arómou. Cena: Sk 405,95/€ 13,48.

Cena:
13.48 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp Alive Cricket

Nástraha na lov pstruhov, dokonalá imitácia živej nástrahy

Cena:
7.00 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Corn (kukurica)

Gulp! Alive! kukurica je široko používaná pri love na ťažko, plávanú alebo feeder. Môže sa používať sama, alebo v kombinácii s červom alebo skutočnou kukuricou. Je to kompromis medzi imitáciou a skutočnosťou. Výborne drží na háčiku, je možné ju používať opakovane. V prípade opakovaného použitia je vhodné zrno dodipovať. Cena: Sk 221,43/€ 7,35.

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Minnow 10 cm

GULP! Alive! Minnow je pravdepodobne jedna z najprirodzenejších dostupných nástrah preto, lebo napodobňuje rybky, ktoré sú potravou predátorov v sladkých aj slaných vodách. Ich extrémna jemnosť im umožňuje jedinečne pracovať vo vode. Dipované Berkley arómou. Cena: Sk 426,83/€ 14,17.

Cena:
14.17 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Nightcrawler natural

Prevyšuje živé nočné červy spôsobom uvoľňovania arómy a dlhšou životnosťou. Je to skvelá nástraha pre použitie na prívlačové montáže a na jigové hlavy chránené proti zamotaniu v rastlinstve. Nahrádza živé červy pri akomkkoľvek spôsobe lovu. Cena: Sk 510,33/€ 16,94 za kelímok.

Cena:
16.94 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Peeler crab 2,5 cm

Gulp! Alive! peeler crab je dokonalá imitácia živých krabov. Nástraha je vyrobená zo 100 % biolátok a prírodných ingrediencií, nezaťažuje prírodu. Dipovaná silným atraktantom Gulp. Cena: Sk 327,03/€ 10,86.

Cena:
10.86 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Peeler crab 5 cm

Gulp! Alive! peeler crab je dokonalá imitácia živých krabov. Nástraha je vyrobená zo 100 % biolátok a prírodných ingrediencií, nezaťažuje prírodu. Dipovaná silným atraktantom Gulp. Cena: 378,67/€ 12,57.

Cena:
12.57 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Shrimp (kreveta)

Gulp! Alive! krevety zapríčinili revolúciu v rybárčení na celom svete. Vyvinula sa násstraha, ktorá chutí ako kreveta, vyzerá ako kreveta a vo vode sa aj správa ako kreveta. Je vyrobená z čisto prírodných produktov. Vhodné aj do slanej vody. Cena: Sk 344,24/€ 11,43.

Cena:
11.43 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Alive! Waxies (kostné červy)

Gulp! Alive! waxies (kostný červ) má výzor a vlastnosti skutočných červov. Môžu sa používať na lov kaprov, ale aj bielej ryby, na ťažko, na match, aj na feeder. Je to dokonalá nástraha s viacnásobným použitím. Dipovaný. Cena: Sk 221,43/€ 7,35.

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Eartworm (dážďovka)

Berkley Gulp! dážďovka je vynikajúca nástraha, ktorú môžete viacnásobne použiť. Každá dážďovka vylučuje intenzívny pach a má vylepšenú príchuť, čo ju robí neodolateľnou. Nástraha je jemná a veľmi odolná. Vyrába sa ako mini dážďovka a klasická dážďovka. Cena: Sk 221,43/€ 7,35. .

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Gulp! Nightcrawler (nočná dážďovka) 15 cm

Berkley nightcrawler (nočná dážďovka) je vynikajúca nástraha na lov všetkých predátorov. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii napr. s rotačkami. Dipované. Vyrába sa v štyroch farbách. Cena: Sk 221,43/€ 7,35.

Cena:
7.35 €
Kúpiť

BERKLEY Hollow Belly Split Tails

Nástraha je vyrobená špeciálnou technológiou - má dve vrstvy a vo vnútri je dutá. To umožňuje ľahšie navlečenie háčika a otvára nové možnosti vedenia nástrahy. Očko, vzor a farba sú na prvej vrstve, ktorá je potiahnutá druhou, úplne priehľadnou vrstvou, takže sa nástraha nepoškriabe a nikdy nespadne očko. Cena: Sk 195,--/€ 6,47.

Cena:
6.47 €
Kúpiť

BERKLEY Hollow Belly Swimbaits 10 cm

Absolútna novinka od firmy Berkley. Nástraha je vyrobená špeciálnou technológiou - má dve vrstvy a je vo vnútri dutá. Očko, vzor a farba sú na prvej vrstve, ktorá je potiahnutá druhou, úplne priehľadnou vrstvou. Rybky plávajú a vyzerajú ako živé a v kombinácii so sprayom Gulp Alive sú neodolateľné pre väčšinu dravých rýb. Cena: € 4,88/Sk 147,01 za balenie. V balení sú 3 kusy.

Cena:
4.88 €
Kúpiť

BERKLEY Hollow Belly Swimbaits 12,5 cm

Absolútna novinka od firmy Berkley. Nástraha je vyrobená špeciálnou technológiou - má dve vrstvy a je vo vnútri dutá. Očko, vzor a farba sú na prvej vrstve, ktorá je potiahnutá druhou, úplne priehľadnou vrstvou. Rybky plávajú a vyzerajú ako živé a v kombinácii so sprayom Gulp Alive sú neodolateľné pre väčšinu dravých rýb. Cena: € 5,88/Sk 177,--.

Cena:
5.88 €
Kúpiť

BERKLEY Hollow Belly Swimbaits 15 cm

Absolútna novinka od firmy Berkley. Nástraha je vyrobená špeciálnou technológiou - má dve vrstvy a je vo vnútri dutá. Očko, vzor a farba sú na prvej vrstve, ktorá je potiahnutá druhou, úplne priehľadnou vrstvou. Rybky plávajú a vyzerajú ako živé a v kombinácii so sprayom Gulp Alive sú neodolateľné pre väčšinu dravých rýb. Cena: € 6,77/ Sk 207,--.

Cena:
6.77 €
Kúpiť

BERKLEY Micro Sparkle Craw - ráčik 2,5 cm

Ráčik imituje prirodzenú korisť mnohých druhov rýb. Zvýraznená chuť a aróma nástrahy spolu s háčikom najmenších veľkostí rýchlovzbudí záujem pstruhov, ale aj iných rýb. Je vynikajúci na chytanie menších druhov rýb, pre najrôznejšie podmienky pri love. Chutí ako živá nástraha. Zvyšuje počet záberov. Ryba sa jednoducho zahryzne a už nepustí. Cena: Sk 140,83/€ 4,67 za balenie. V balení je 20 kusov.

Cena:
4.67 €
Kúpiť

BERKLEY Micro Sparkle Grub 2,5 cm

Táto nástraha je vynikajúca voľba pre jemnú rybársku výstroj. Je ochutená, aromatizovaná, na háčiku trvácna a môže sa viackrát použiť. Jej veľkosť ju predurčuje na jemný lov. Cena: Sk 140,83/€ 4,67 za balenie. V balení je 20 kusov.

Cena:
4.67 €
Kúpiť

BERKLEY Power Bait Maxi Power Blood Worms (maxi patentka)

Maxi power blood worms - maxi patentka je osvedčená nástraha, ktorá je medzi rybármi už viac rokov známa a stále veľmi obľúbená. Je realistická, zanecháva výraznú pachovú stopu a dá sa viacnásobne použiť. Cena: Sk 190,12/€ 6,31

Cena:
6.31 €
Kúpiť

BERKLEY Power Bait Micro Power Blood Worms (mini patentka)

Micro power blood worms - mini patentka je osvedčená nástraha, ktorá je medzi rybármi už viac rokov známa a stále veľmi obľúbená. Je realistická, zanecháva výraznú pachovú stopu a dá sa viacnásobne použiť. Cena: Sk 190,12/€ 6,31.

Cena:
6.31 €
Kúpiť

BERKLEY Power Bait Micro Power Maggots

Berkley PowerBait Maggots sú na 100% realistické nástrahy. Zanechávajú výraznú pachovú stopu. Nástrahu môžete použiť samostatne, alebo v kombinácii s inou nástrahou, vrátane živej. Balenie: uzatvárateľné poháriky.Dipované Berkley arómou. Cena: Sk 140,83/€ 4,67.

Cena:
4.67 €
Kúpiť

BERKLEY Power Bait Micro Sparkle Nymph 2,5 cm

Mikro nymfy sú jednou z najúspešnejších nástrah používaných na lov pstruhov. Sú dipované arómou Power Bait. Dokonale imitujú vodné živočíchy, ktoré sú prirodzenou potravou pstruhov. Nástraha je zvýraznená perleťovými flitrami. Cena: Sk 140,83/€ 4,67.

Cena:
4.67 €
Kúpiť

BERKLEY Power Honey Worms

Berkley Power Bait Honey Worms boli vyvinuté pre lov pstruhov a ostatných predátorov. Obsahujú výťažok z lariev a sú ideálne pre lov na studenej vode a aj na veľkých vodných plochách. Balenie: 55 kusov v kelímku. Cena: Sk 140,83 / € 4,67.

Cena:
4.67 €
Kúpiť

BERKLEY Pulse Shad - 8 cm - kusový predaj

Veľmi úspešná aromatizovaná nástraha od firmy Berkley. Lopatkovitý tvar chvostíka spôsobuje dráždivý pohyb nástrahy. Je vyrobená z extra jemnej ohybnej gumy a má holografické oči. Vynikajúca na lov zubáčov, ostriežov, šťúk, ale aj napr. hlavátky. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,50/Sk 15,--.

Cena:
0.50 €
Kúpiť

BERKLEY Pulse Shad 11 cm - kusový predaj

Veľmi úspešná aromatizovaná nástraha od firmy Berkley. Lopatkovitý tvar chvostíka spôsobuje dráždivý pohyb nástrahy. Je vyrobená z extra jemnej ohybnej gumy a má holografické oči. Vynikajúca na lov zubáčov, ostriežov, šťúk, ale aj napr. hlavátky. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,62/Sk 18,61.

Cena:
0.62 €
Kúpiť

BERKLEY Pulse Shad 14 cm - kusový predaj

Veľmi úspešná aromatizovaná nástraha od firmy Berkley. Lopatkovitý tvar chvostíka spôsobuje dráždivý pohyb nástrahy. Je vyrobená z extra jemnej ohybnej gumy a má holografické oči. Vynikajúca na lov zubáčov, ostriežov, šťúk, ale aj napr. hlavátky. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,71/Sk 21,44.

Cena:
0.71 €
Kúpiť

BERKLEY Pulse Shad

Veľmi úspešná aromatizovaná nástraha od firmy Berkley. Lopatkovitý tvar chvostíka spôsobuje dráždivý pohyb nástrahy. Je vyrobená z extra jemnej ohybnej gumy a má holografické oči. Vynikajúca na lov zubáčov, ostriežov, šťúk, ale aj napr. hlavátky. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 2,73/Sk 82,24 za balenie.

Cena:
2.73 €
Kúpiť

BERKLEY Pulse shad 6 cm - kusový predaj

Veľmi úspešná aromatizovaná nástraha od firmy Berkley. Lopatkovitý tvar chvostíka spôsobuje dráždivý pohyb nástrahy. Je vyrobená z extra jemnej ohybnej gumy a má holografické oči. Vynikajúca na lov zubáčov, ostriežov, šťúk, ale aj napr. hlavátky. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,39/ Sk 11,64 za 1 kus.

Cena:
0.39 €
Kúpiť

BERKLEY Ripple Shad 13 cm - kusový predaj

Rippery Ripple Shad majú špeciálne tvarovaný chvostík pre dráždivejší pohyb, 3D oči, holografické sfarbenie. Sú určené na lov šťúk, zubáčov, ostriežov, pstruhov, ale aj sumcov alebo na morský lov. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,86/Sk 25,80 za 1 kus.

Cena:
0.86 €
Kúpiť

BERKLEY Ripple Shad 7 cm - kusový predaj

Rippery Ripple Shad majú špeciálne tvarovaný chvostík pre dráždivejší pohyb, 3D oči, holografické sfarbenie. Sú určené na lov šťúk, zubáčov, ostriežov, pstruhov, ale aj sumcov alebo na morský lov. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,39/ Sk 11,64 za 1 kus.

Cena:
0.39 €
Kúpiť

BERKLEY Ripple Shad 11 cm - kusový predaj

Rippery Ripple Shad majú špeciálne tvarovaný chvostík pre dráždivejší pohyb, 3D oči, holografické sfarbenie. Sú určené na lov šťúk, zubáčov, ostriežov, pstruhov, ale aj sumcov alebo na morský lov. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,62/ Sk 18,61 za 1 kus.

Cena:
0.62 €
Kúpiť

BERKLEY Ripple Shad 9 cm - kusový predaj

Rippery Ripple Shad majú špeciálne tvarovaný chvostík pre dráždivejší pohyb, 3D oči, holografické sfarbenie. Sú určené na lov šťúk, zubáčov, ostriežov, pstruhov, ale aj sumcov alebo na morský lov. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 0,50/Sk 15,-- za 1 kus.

Cena:
0.50 €
Kúpiť

BERKLEY Ripple Shad

Rippery Ripple Shad majú špeciálne tvarovaný chvostík pre dráždivejší pohyb, 3D oči, holografické sfarbenie. Sú určené na lov šťúk, zubáčov, ostriežov, pstruhov, ale aj sumcov alebo na morský lov. Dodáva sa v 4 veľkostiach. Cena: € 2,73/ Sk 82,24.

Cena:
2.73 €
Kúpiť

MIKADO KOPYTO 10 CM - 2 kusy

Vynikajúca prívlačová holografická nástraha vyrobená z výnimočne mäkkého materiálu. Vnútorná excentricky umiestnená záťaž prenáša ťažisko rybky viac dozadu, čo v spojení s veľmi elastickým chvostíkom prináša realistické pohyby celej nástrahy, ťažko odlíšiteľné od skutočnej živej rybky.

Cena:
2.99 €
Kúpiť
Stránky: | 1 | 2 |
designed by Spoma | contents ©2015 Fish-hunt.sk | powered by E-shop 3.0 & Quick.Cart